O mnie

 

KarolinaKrupa.jpg

Cześć, mam na imię Karolina. Jeśli trafiliście na moją stronę to znaczy, że szukacie fotografa dla swojej rodziny. Miło mi więc Was gościć na mojej stronie.

Fotografuję od ponad 20 lat. Początkowo były to zabawy z aparatem analogowym, domowe wywoływanie klisz i udziały w konkursach fotograficznych. Później nadszedł czas na fotograficzne relacje z wypraw, zarówna tych bliskich jak i dalszych. Jednak odkąd zostałam mamą, głównym celem mojej pasji fotograficznej stali się moi synowie i chęć ukazania na zdjęciach ich indywidualności,  charakteru, dorastania, dziecięcej ciekawości i niewinności. Właśnie tych cech szukam w trakcie sesji z Wami.

Moi mali chłopcy nauczyli mnie patrzeć na świat z niższej perspektywy. Codziennie testują moją cierpliwość a ja staram się ukierunkowywać ich energię na właściwe tory i pomagać im osiągnąć wyznaczony cel. Te umiejętności wykorzystuję podczas pracy z Wami i małymi modelami. Moje wykształcenie pedagogiczne i wieloletnia praca z dziećmi pomaga wytworzyć pozytywną atmosferę podczas sesji, efektem której są niebanalne ujęcia.

Prywatnie jestem jak każda z Was: czasem wesoła, czasem zadumana, czasem zalatana,  czasem rozleniwiona. Staram się spełniać swoje marzenia i pamiętać, że każdy dzień ulatuje bezpowrotnie.

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Niniejszy materiał opracowany przez Karolinę Krupę.

Operacja, o nazwie Stworzenie nowego miejsca pracy, poprzez rozpoczęcie działalności gospodarczej o profilu fotograficznym,
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja mająca na celu stworzenie nowego miejsca pracy poprzez założenie jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wykonywanie zdjęć plenerowych promujących piękno obszaru "Dobra Widawa".

Unia Europejska

Unia Europejska

KarolinaKrupa.pl

Leader

Program Rozwoju Obszarw Wiejskich